Oro valytuvai Vortex – tai šiuolaikinės mobilios patalpų oro valymo sistemos, pritaikytos naudoti buityje ir nedidelėse biuro patalpose. Yra du Vortex modeliai – Vortex Lite ir Vortex Comfort.

Vortex oro valytuvai suprojektuoti remiantis šveicariška patirtimi ir Vakarų Europos technologijomis, o pagaminti vieno lyderiaujančių originalios įrangos gamintojų (OEM) pagal gamybos organizavimu bei inžineriniais sprendimais užsiimančios bendrovės S.A.E.P.S. užsakymą. Gamyboje taikoma griežčiausia kokybės kontrolė, todėl Vortex oro valytuvai – tai aukšta kokybė ir patikimumas už prieinamą kainą.

Oro valytuvas – tai įrenginys, valantis orą nuo teršalų. Oro valytuvai ypač naudingi žmonėms, sergantiems astma ir alergijomis. Dulkės, žiedadulkės, naminių gyvūnų pleiskanos, pelėsių sporos, dulkių erkutės ir jų ekskrementai gali veikti kaip alergenai, sukeliantys alergines reakcijas.

Vietose, kur susirenka daug žmonių yra padidinta rizika susirgti oru plintančiomis infekcinėmis ligomis, todėl švarus oras čia itin svarbus. Vortex oro valytuvai valo ir dezinfekuoja orą, tokiu būdu iš anksto apsaugo nuo galimų sveikatos sutrikimų bei suteikia galimybę pasirinkti kokybišką gyvenimo būdą.

Vortex oro valytuvais jau naudojasi daugybė žmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Ukrainoje. Nuo 2007 metų mūsų klientais tapo sporto klubai ir SPA centrai, vaikų darželiai ir lopšeliai, gydytojų kabinetai, masažo ir grožio salonai, kirpyklos, vaistinės, zoo parduotuvės, optikos salonai, odontologijos ir ginekologijos klinikos, ligoninės ir sveikatos centrai, komercijos ir gamybos įmonės, įvairios laboratorijos, archyvai, šeimos su vaikučiais, seneliais ir tiesiog tie, kas rūpinasi savo sveikata ir ateitimi…