Oro valytuvais Vortex naudotis paprasta ir patogu

Jie yra lengvi ir patogūs, nereikalauja instaliacijos ar pritaikymo. Tereikia jiems parinkti tinkamą vietą patalpoje, įjungti į elektros lizdą ir nustatyti veikimo režimą. Jų valdymas nereikalauja jokių specialių žinių – išmokti gali bet kas. Tai yra kilnojamas prietaisas, kuriuo galima naudotis bet kurioje patalpoje, perkelti iš vieno kambario į kitą pagal poreikį.

Oro valytuvai Vortex naudoja nedaug elektros energijos. Jie yra tylūs – net ir didžiausiu ventiliatoriaus greičiu dirbantis oro valytuvas netrukdys Jums žiūrėti mėgstamos TV laidos, ar bendrauti su šeimos nariais.

Kaip veikia oro valytuvas?

Kasdieniniame gyvenime gali būti naudojami įvairūs oro valymo būdai su skirtingais efektyvumo rodikliais. Skirtingi filtravimo procesai šalina atskirus teršalus, bet nė vienas negarantuoja pilno išvalymo, todėl kelių pakopų filtravimo panaudojimas oro valytuvuose yra labai svarbus pranašumas. Ir Vortex Lite, ir Vortex Comfort turi kelių filtrų sistemas, todėl tai yra efektyvi oro valymo priemonė.

Principas yra toks:

Oro valytuvo ventiliatorius sudaro oro srautus. Užterštas oras traukiamas į valytuvo vidų pro filtrų sistemą. Pirmiausiai oras valomas grubaus valymo filtru (kartais vadinamu „priešfiltriu“), kurio dėka sulaikomi didžiausi teršalai, tokie kaip plaukai, voratinklių gabaliukai, dulkių kuokštai. Grubaus filtro funkciją dažnai atlieka grotelės ir audinio arba porolono gabaliukas. Vortex Comfort oro valytuve pirminį filtravimą atlieka elektrostatinis filtras. Po pirminio filtravimo oras pereina aukšto efektyvumo filtravimą HEPA filtru. Šiame etape iš oro pašalinami net ir smulkiausi (iki 0,3 mkm) teršalai. Toliau aktyvuotos anglies filtras sugeria chemines ir organines dujų priemaišas, kvapus. Fotokatalitinis filtras dezinfekuoja orą, o ultravioletinės šviesos (kvarco) lempa, paprastai naudojama sterilizacijai, fotokatalizės sistemose sunaikina iki 99,9 proc. bakterijų ir virusų, kas ypač aktualu sezoninių epidemijų metu. Prieš išpūtimą oro kokybė gali būti gerinama jonizatoriumi – tai yra neigiamų jonų generatorius, subalansuojantis oro elektrostatinį krūvį, šalinantis „sunkumą“ ore. Ozono generavimo funkcija (tik Vortex Lite modelyje) naudojama patalpos dezinfekcijai ir kvapų naikinimui (dezodoracijai). Mėgstantiems kvapnią aplinką galima pritaikyti aromatizatorių (rekomenduojame rinktis tik specialius aromatizatorius iš natūralių ingredientų).

Taip oro valytuvas išvalo patalpoje esantį orą. Kvėpavimas palengvėja, darbingumas kyla, savijauta pagerėja. Naktimis žmonės (o ypač maži vaikai) geriau ir ramiau miega.

Oro valytuvas Vortex yra universalus įrenginys, kurį galima naudoti visur, kur dirba ar ilsisi žmonės.